Rockabilly CZ Rumble 2015

Rockabilly CZ rumble! 7. ročník rockabilly festivalu již potřetí v lesním divadle v Řevnicích!

 


Rockabilly CZ rumble! 7. ročník rockabilly festivalu již potřetí v lesním divadle v Řevnicích!

 

Jako obvykle vystoupí téměř místní Slapdash – zároveň pořadatelé festivalu, a spřátelená partička Mordorsgang „zesplzně“. Přijede i pepa Pilař, který svou českou verzí hitu Eddie Cochrana „20 flight rock“ přispěl k poularitě Hřebejkova rock´n´rollového muzikálu Šakalí léta a odstaruje letošní festival přesně v 16.00 h. (Lesni divadlo bude otevřené od 15.00 h.). Taneční botky si nakrémujte na hity 50. a 60. let, které přijedou zahrát The Fribbles, naopak klasické country/hillbilly/rockabilly vám přivezou z Německa The County Boys. A ve 22.00 h. dění na podiu uzavřou Restless, kteří jen kvůli vám nechají v zádech kanál La Manche, Amsterdam, Paříž, Kolín i Norimberk a zabrzdí až v Řevnicích!!!

K tomu všemu bude „rockabilly barber“ z Německa připraven vytvořit vám na hlavě stylový sestřih, od hladu a žízně vám pomůže Indian bar u kterého najdete vše od steaků, přes míchané nápoje a kolbásy až po tři druhy točeného piva a svůj domov, automobil, nebo šatní skříň vám pomohou doplnit stánky Mr.Creep, Lucky Hazzadr a další…

A samozřejmě jako každý rok proběhne slosování programů, takže si možná domů odvezete jeden z hodnotných a funkčních dárků od našich sponzorů!

Takže… všichni z Rockabilly CZ se těší v sobotu 1. srpna na vaši návštěvu a … Keep rockin´

Více info najdete v sekci „Rumble“.

stars

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
YouTube
Instagram