Rockabilly CZ představuje:


V rámci podpory a rozšíření povědomí o značkách, které se věnují stylu rockabilly a rock´n´rollu představujeme domácí label Rock&Rolla. Značka vznikla před 3 lety, díky nadšení a šikovnosti Hanky Sulimani, která měla vždy k vlastní tvorbě sklony. Ať už si v pubertě vyráběla vlastní potisky na trička pomocí šablon a spreje, nebo sochala z porobetonu, práce rukama a kreativita jí vždy provázely. Nakonec si oblíbila styl pin up, punku a rock´n ´rollu a ačkoliv není vystudovaná návrhářka, začala šít své vlastní modely a doplňky. Značka vlastně vznikala delší dobu, velmi přirozeně. Hanka si nejdříve šila pro sebe, pak pro kamarádky, a protože přibývalo zájemců o její šaty, vznikla Rock&Rolla.

Rock&Rolla – Rockabilly CZ


Všechny výrobky jsou ručně šité a mnoho z nich jsou originály pouze v jedné velikosti. Přestože se jedná o šití na míru, jsou ceny víc než přijatelné. V nabídce najdete sukně, šaty, spodničky, ale i tuniky, trička, stejně jako doplňky – stylové límečky, šátky, čelenky, mašle i šperky, a v neposlední řadě kabelky, tašky batohy a peněženky nebo třeba vypracovaná pouzdra na tabák.

To vše se dá celkem dobře skloubit s představou zákazníka, takže můžete mít jakýkoliv produkt v oblíbené barvě, nebo s oblíbeným motivem a vždy bude dobře ladit k celému vašemu outfitu. Zkrátka fantazii a kreativitě se meze nekladou.

Rock&Rolla – Rockabilly CZ
Rock&Rolla – Rockabilly CZ
Rock&Rolla – Rockabilly CZ

Hanka je pilná a neustále vymýšlí nové věci, kterými by svým zákaznicím – a brzy snad i zákazníkům udělala radost. Protože je zručná i v malování, věnuje se nyní také designu v potiscích, kdy si navrhuje vlastní motivy na látky. V budoucnu by ráda zařadila do své nabídky i pánské modely.

Na stylu rockabilly a retro prvcích se jí asi nejvíce líbí možnost propojit více stylů, modely pak mohou být jak ženské, tak i rebelské až trochu punkové.

Rock&Rolla – Rockabilly CZ
Rock&Rolla – Rockabilly CZ

Rock&Rolla je kvalitní oblečení s přidanou hodnotou a všichni, kdo jsme si někdy zkusily něco samy vyrobit, víme, že to není jednoduché. Proto Hance držíme palce a přejeme hodně úspěchů v podnikání a také mnoho spokojených zákazníků.

Celé portfolio výrobků najdete na jejích stránkách Rock&Rolla a co je nejlepší, najdete ji letos i na 9. ročníku festivalu Rockabilly CZ Rumble v Lesním divadle v Řevnicích (29. července 2017)!

-ZŽ-

stars
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
YouTube
Instagram