Charlie Slavík

Chralie Slavík

 

Je držitelem několika významných hudebních ocenění. Jeho schopnost použití nástroje napříč žánry, dokládá množství hudebních nosičů, na kterých se jako sólista podílel. Hrál s celou řadou zahraničních kapel nejen v Evropě, ale i v USA.

Na domácích i zahraničních pódiích můžete Charlieho Slavíka vidět a slyšet nejčastěji jako leadera své vlastní kapely Charlie Slavík Revue, či v kapele afroamerické zpěvačky Juwany Jenkins či s jedinou českou jump bluesovou skupinou St.Johnny & The Sinners.

Kromě aktivního hraní je vyhledávaným lektorem na muzikantských workshopech. Charlie Slavík používá výhradně harmoniky značky Hohner.

______________________________________________________________________________________________

 

Great Britain Flag

Charlie Slavík is the most highly regarded harmonica player in the Czech Republic and winner of a Czech Bluegrass Association award. His ability to play the harmonica across genres has contributed to his playing as a solist on numerous recordings. In addition to his playing, he is a sought after lecturer for musicians´ workshops about his kvalitách svěčí, and for the fact that he was chosen as the opening act for his musical role model, the legendary harmonica player, Charlie Musselwhite, during Musselwhite´s only concert in the Czech Republic. Charlie Slavík´s has traveled throughout the Mississippi Delta several times and has managed to fulfill his life´s dream to play landmark clubs in Memphis, Nashville and Chicago. On Czech and international stages, you can see and hear Charlie Slavík as the band-leader for African-American soul-blues singer Juwana Jenkins, as a member of jump blues band St. Johnny & The Sinners, and, from 2013, as front-man for his new project, the Charlie Slavík Band.

______________________________________________________________________________________________

 

Více info o Charlie Slavíkovi najdete na jeho internetových stránkách kapely.

______________________________________________________________________________________________

 

Video

Doporučujeme
Reklama
Kontakty Rockabilly.cz

Inzerce, e-shop, koncerty
Pavel Růžička
+420 777 285 324
pavel@rockabilly.cz

Grafika, DTP, kapely, správa obsahu webu
Petr Židlický
+420 608 956 648
petr@rockabilly.cz

Produkce, e-shop
Martin Maucha
+420 603 740 177
martin@rockabilly.cz

Podporujeme